wtorek, 10 lipca 2018

EKIPA!

Ksiądz Dawid Kawała

Szczęść Boże. Nazywam się Dawid Kawała i jestem     księdzem Katolickim. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę Bożej radości.
Agata Wachowiak 

Dwudziestosiedmiolatka. Magister teologii. Bliska końca studiów na kierunku dialog i doradztwo społeczne. 
Rodowita poznanianka.W AKM-ie od czterech lat. Była sekretarzem, obecnie (jeszcze) jest prezesem tego interesu:) Do tej pory dwukrotnie uczestniczyła w doświadczeniu misyjnym na Górze Oliwnej w Jerozolimie (2015 i 2016). W 2017 wyjechała do Rwandy budować dom razem z Ekipą #od7boleści.
Z Bożej łaski (bardzo) związana z Duszpasterstwem Akademickim Winnica 😉

Na co dzień nie opuszcza ją poczucie humoru. W wolnych chwilach czyta. Może niedużo, ale za to wszędzie. Uwielbia mango, chodzić po górach, jeździć tramwajem i nie mieć wolnego czasu.
Luiza Nadstazik
Pochodzi z parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie Wielkopolskim.
Magister stosunków międzynarodowych i studentka prawa na UAM, która z pasją zdobywa wiedzę i poszerza horyzonty.
Laureatka Rejsu Niepodległości; przepłynęła na Darze Młodzieży 1061 mil morskich na odcinku Kopenhaga – Stavanger – Szczecin w czerwcu 2018 r. Uważa, że mostek to najwspanialsze miejsce na statku!
Misje zdecydowanie wkroczyły w jej serce trzy lata temu, kiedy trafiła do AKM. Uczestniczyła
w doświadczeniu misyjnym Jerozolima 2015 r.
Pielgrzym Grupy 21 PPPnJG.

Opis do zdjęcia: Luiza i fiordy w okolicy Stavanger.

Ania Stachowiak 

Magister farmacji, a obecnie doktorantka na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

W AKMie od października 2012. Uczestniczka doświadczeń misyjnych: Jerozolima 2013 i Kazachstan 2014 oraz Etiopia 2015 w ośrodku dla chorych, prowadzonym przez Misjonarki
Miłości.
Ciągle na nowo zachwyca się światem (misyjnym i nie tylko). Nieustannie marzy o darze bilokacji!


Weronika Śliwińska 

Pochodząca z małego miasteczka pod Poznaniem, wiecznie zabiegana i robiąca wszystko na ostatnią chwilę, kochajaca koty studentka wzornictwa i grafiki.
Pochodzi z parafii pw. Świętego Marcina Biskupa w Swarzędzu.
Z AKMem związana od października 2017r.

Pielgrzym grupy 21 PPPnJG.


Marlena Nikodem

Pochodzi z parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Czerwonaku. Odnalazła swoje miejsce w AKM w październiku 2017.
Zakochana w Hiszpanii. Mogłaby spędzić całe życie podróżując. I
nteresuje się językami obcymi i muzyką. Spełnia marzenia podążając za misyjnym duchem.

Pielgrzym grupy 21 PPPnJG.


Michał Sulowski 

Kleryk po II roku formacji. Pochodzi z parafii pw. św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu. Przed seminarium zaangażowany w DMAP JORDAN. Fan Lecha Poznań, swego czasu stały bywalec na Bułgarskiej.
Od kilku lat zainteresowany tematem misyjnym, dlatego zaangażowanie w AKM było naturalnym i oczywistym wyborem. Wyjazd na doświadczenie do Jerozolimy jest kolejnym krokiem na tej drodze a zarazem spełnieniem jednego z marzeń.
Coś o sobie? Nooo… Poza wszelkimi wyjazdami i podróżami to lubię dobrą muzykę, film, książkę – kolejność dowolna, ilość nieograniczona. Z kubkiem kawy, koniecznie.
Jem kiwi ze skórką, ale nie lubię hawajskiej na cienkim. Na grubym też nie. W ogóle to wcale nie lubię hawajskiej.


Patryk Tomczak

Cześć. Mam na imię Patryk Tomczak. Jestem klerykiem II roki Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Przed Seminarium studiowałem Geografię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Lubię czytać książki i sport. Cieszę się znalazłem się w grupie, która w tym roku weźmie udział w doświadczeniu misyjnym w Ziemi Świętej. Pozdrawiam. ; )

Andrzej Marciniak

Właśnie szczęśliwie ukończyłem II rok Seminarium Duchownego. Od początku formacji seminaryjnej równolegle studiowałem na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu, a wcześniej ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. 
Pochodzę z Kalisza z parafii p.w. Świętego Jana Pawła II nazywanego „Misjonarzem wszystkich narodów”. Przykład takiego Świętego, znajomość języków obcych, fascynacja podróżami i poznawanie ciekawych ludzi spowodowały podjęcie przeze mnie decyzji o przyłączeniu się do Kleryckiego Koła Misyjnego i Akademickiego Koła Misjologicznego. 
Zainteresowany naukami biblijnymi cieszę się możliwością poznania miejsc znanych dotąd z kart Pisma Świętego, które odegrały tak ważną rolę w historii naszego Zbawienia.
Interesuję się sportem i jego historią, szczególnie piłką nożną i siatkową. Lubię również aktywny wypoczynek na rowerze, wędrówki po górach i długie spacery po plaży. Ciekawi mnie także literatura z gatunku kryminału i sensacji. 


Mikołaj Witosławski 

Nazywam się Mikołaj Witosławski i jestem klerykiem poznańskiego seminarium duchownego już od dwóch lat. Do seminarium poszedłem od razu po maturze A na doświadczenie misyjne zapragnąłem pojechać, aby połączyć pracę na rzecz innych z przyjemnością zobaczenia Ziemi Świętej.Lubię praktycznie wszystko (oprócz tych rzeczy których nie lubię np. tańczyć i śledzi :)). Szczególnie lubię jazdę na rowerzę, sporty indywidualne jak badminton czy tenis oraz dobrą książkę/film. Mam nadzieję, że czas w Jerozolimie będzie dla mnie czasem zarówno owocnym psychicznie jak i duchowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Liczy się każde źdźbło! [pomoc dla Domu Pokoju w Jerozolimie]

Liczy się każde źdźbło! Każde źdźbło w trawie, której zakup możemy pomóc sfinansować! Plac zabaw w Home of Peace – domu dziecka na Gór...